fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L454

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu

Dior Sauvage Intense

Perfumy Dior - Sauvage Intense

Dior - Sauvage Intense

589,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Jeżeli do tej pory wydawało Ci się, że poznałeś już świat Christiana Diora niemal na wylot – za moment udowodnimy Ci, że nie wiesz jeszcze o nim wszystkiego. Dior Sauvage Intense – oto sprawca całego zamieszania. Perfumy w mocniejszej, jeszcze bardziej zdecydowanej niż do tej pory odsłonie to z jednej strony powrót do korzeni i magii perfum Dior Sauvage, a z drugiej strony pogoń za nowoczesnością i tym, co nieznane. Perfumy opracowane zostały na bazie wibrujących nut cytrusowych i aromatycznych, niemal od pierwszej kropli uwodzących świeżością bergamoty, bazylii, lawendy, paczuli i owoców. Nuty serca uspokajają esencją rozmarynu, aldehydów, drzewa sandałowego, jaśminu i irysa. Magicznym dopełnieniem całej kreacji zapachowej są nuty bazy, w których dominuje aromat bursztynu, paczuli, piżma, mchu dębowego i cedru.
 

Dior Sauvage Intense

 
Wkrocz z nami do świata, w którym króluje energia, świeżość i chęć nieustannej dominacji. Christian Dior od zawsze wiedział, co zrobić, by mężczyzna mógł poczuć, jak jego życiem zaczyna rządzić energia i charyzma. Nie inaczej stało się również i tym razem. Perfumy Dior Sauvage Intense to aromatyczna opowieść o drodze do odnalezienia własnego „ja”, o szukaniu swego szczęścia i chęci życia tym, co tu i teraz. Dzięki nim każdy mężczyzna zyskuje niepowtarzalną okazję, by stać się jeszcze lepszą wersją samego siebie.
 
Mężczyzna kreowany przez Christiana Diora w perfumach Sauvage Intense to urodzony zwycięzca, który wie, co zrobić, by znaleźć się w centrum zainteresowania każdej kobiety. Zna swoją wartość i nie spocznie, dopóki nie osiągnie zamierzonego celu. Perfumy Sauvage Intense to zapach świeży i przyjemnie orzeźwiający, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem na długi trening na siłowni. Do pełni szczęścia brak już tylko stylowego flakonika, zaprezentowanego w stylu typowym dla Diora.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L454

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top