fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L225

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Yves Saint Laurent Opium Homme

Perfumy Yves Saint Laurent - Opium Homme

Yves Saint Laurent - Opium Homme

329,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Poczuj, jak pachnie prawdziwa męskość i przenieś się do świata, w którym to Ty staniesz się zdobywcą kobiecych serc! Poznaj przyjemny, korzenny aromat nut orientalnych i przyprawowych, który wypełnia perfumy Yves Saint Laurent Opium Pour Homme. Ten legendarny zapach dla mężczyzn już na samym początku zmysłowo kokietuje niepowtarzalnym koktajlem z czarnej porzeczki i anyżu gwiazdkowatego, by po chwili przejść na jeszcze wyższy poziom uwodzenia. Energetyzująca mieszanka galangalu i pieprzu przyniesie Ci rozkosz, którą wspaniale podkreśli nieokiełznana męskość – aromat balsamu tolu, cedru atlaskiego i wanilii bourbon.
 

Perfumy Armani Acqua di Gio

 
Perfumy YSL Opium pour Homme to zapach z 1995 roku, stworzony przez samego mistrza branży perfumeryjnej, Jacques’a Cavallier’a. Ich mocny, intensywny aromat przeprowadza nas przez wszystkie stany męskiej duszy – poczucie dogłębnej świeżości, harmonię zmysłów, nieposkromioną energię i dynamikę, której nie sposób się oprzeć. Opium Pour Homme to perfumy dedykowane mężczyznom poszukującym życiowego balansu, zainspirowanym kulturą Dalekiego Wschodu – jej harmonią, spokojem i niekończącą się siłą. Magia perfum Opium z pewnością zauroczy każdego mężczyznę, który pragnie wyjść z cienia i roztoczyć wokół siebie aurę wyjątkowości.
 
Perfumy Yves Saint Laurent Opium pour Homme są wyjątkowym odpowiednikiem damskiego zapachu Opium, który uważany jest za jeden z największych sukcesów marki YSL. Ze względu na swój ciepły, intensywny aromat, perfumy Opium pour Homme polecane są przede wszystkim jako dodatek do wieczorowych, eleganckich stylizacji. Dzięki nim każdy mężczyzna odzyskuje głęboko skrywaną pewność siebie i energię, którą pragnie podkreślić swą nietuzinkową osobowość. Nie bez znaczenia pozostaje także ekskluzywny flakonik perfum męskich YSL Opium pour Homme. Ciepła, lekko bursztynowa kolorystyka smukłej buteleczki wspaniale współgra z elegancką, czarną zakrętką, tworząc tym samym ekskluzywną kompozycję dla mężczyzny z klasą.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L225

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top