Perfumy L'amour Nr L296

Perfumy L'amour Nr L296

Perfumy L'amour Nr L296

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Wyrafinowane perfumy dla niekwestionowanych mistrzów uwodzenia, pachnących obezwładniającą mieszanką nut orientalnych i fougere. Zapach wspaniale zdobi męskie ciała zarówno w codziennych sytuacjach, jak również wieczorową porą. Już we wstępie zmysły każdego mężczyzny oczarowuje esencja świeżej mięty, bergamotki, słodkiej mandarynki i intensywnego kardamonu. Serce perfum obezwładnione jest energią płynącą z nut lawendy, która powoli odsłania przed nami bazę, wspaniale łączącą w sobie akordy paczuli, ciepłego bursztynu i piżma.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Lancome – Hypnose Men

Wyrafinowane perfumy dla niekwestionowanych mistrzów uwodzenia, pachnących obezwładniającą mieszanką nut orientalnych i fougere. PER157
319,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu
Chcesz się przekonać na własnej skórze, jak pachnie odurzająca elegancja i finezja przeplatająca się ze zmysłowością? Pozwól swemu ciału na szczyptę pieszczoty i podaruj mu aromat nut orientalno-fougere, wspaniale ujęty w postaci perfum Lancome Hypnose Men. Jest to zapach pełen kontrastów i niejednoznacznych rozwiązań zapachowych, co widoczne jest niemal od pierwszej kropli. Już w nutach głowy świeżość mandarynki, bergamotki i mięty przeplata się z intensywnym kardamonem. Serce nie pozostaje mu dłużne i orzeźwia męskie ciała lekkości lawendy. Do całości brak już tylko ekskluzywnej bazy, w której połączono mocne uderzenie nut paczuli, bursztynu i piżma.
 

Perfumy Lancome Hypnose Man

 
Hypnose Man działa na męskie zmysły niczym aromatyczna hipnoza, przenosząca wprost do krainy rozkoszy i najczystszej zmysłowości. Perfumy wprowadzone zostały w 2007 roku jako projekt Maurice Roucela, pragnącego wynieść męskość na wyżyny atrakcyjności i wyrafinowania. Perfumy Lancome to druga skóra mężczyzny eleganckiego, stanowczego, a przy tym niebywale ponętnego. Wystarczy jednego jego spojrzenie, by każda kobieta stała się jego własnością, odurzona siłą hipnotycznego uroku każdego mężczyzny. Zapach, choć z pozoru świeży i lekki, kipi emanującym pożądaniem i zachęca do tego, by zanurzyć się w nim bez pamięci.
 
Perfumy Lancome Hypnose Man odsłonią przed mężczyzną szaloną siłę uwodzenia, męski magnetyzm i nieokiełzaną energię, wprost idealną dla dojrzałego, świadomego swych atutów mężczyzny. Wybierając perfumy Lancome, każde wieczorowe wyjście staje się wymarzone do tego, by właśnie w tym momencie po nie sięgnąć. By dodać do całej kreacji zapachowej szczyptę luksusu i wyrafinowania, perfumy Hypnose designerski flakonik utrzymany w geometrycznej, oryginalnej konstrukcji. W doskonały sposób połączono w nim jasną, niemal przezroczystą buteleczkę z żółtawym płynem oraz czarną, w całości zmatowioną zakrętkę.

OPINIE (0)

back to top