Perfumy L'amour Nr L267

Perfumy L'amour Nr L267

Perfumy L'amour Nr L267

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Doskonały wybór dla idealnego mężczyzny na miarę XXI wieku. Perfumy opracowane na podstawie nut przyprawowych i orientalnych, wspaniale odzwierciedlających męski temperament i chęć wyrażenia swej niezależności. W nutach górnych wyczuwalna staje się owocowa świeżość płynąca z nut śliwki, jabłka, cytryny, mchu dębowego, bergamotki oraz geranium. Serce rozpościera przed nami pokłady sensualności, podkreślone nutą mahoniu, goździka i cynamonu. Dominującym aromatem staje się baza, która łączy w sobie zmysłowość nut drzewa sandałowego i oliwnego, wanilii, wetywerii oraz cedru.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Hugo Boss - Boss Bottled

Perfumy opracowane na podstawie nut przyprawowych i orientalnych, wspaniale odzwierciedlających męski temperament i chęć wyrażenia swej niezależności. PER146
299,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu
Hugo Boss Boss Bottled – zapach skrojony na miarę mężczyzny XXI wieku. Intensywny aromat nut Orientu znakomicie podkreślono tu przyprawową pikanterią, dzięki czemu całość zyskuje jeszcze bardziej niepowtarzalny charakter. Elegancja i wyrafinowanie perfum Boss Bottled już od pierwszej kropli wzbudza podziw dzięki wspaniałemu połączeniu nut śliwki, jabłka, cytryny, mchu dębowego, bergamotki oraz geranium. Wraz z sercem perfum Hugo Bossa przenosimy się wprost do wyrazistego akordu mahoniu, goździka i cynamonu. Mocną, niezwykle intensywną bazą stała się mieszanka drzewa sandałowego i oliwnego, wanilii, wetywerii oraz cedru.
 

Perfumy Hugo Boss Boss Bottled

 
Perfumy Hugo Boss Boss Bottled należy do tych zapachów, które pokochały miliony mężczyzn z całego świata. Zapach z 1998 roku to aromatyczne dzieło Annick Menardo, która zrobiła wszystko, co w jej mocy, by ukazać nam wizerunek świadomego swych atutów, odważnego mężczyzny. Dzięki jej sprytnemu połączeniu nieoczywistych składników zapachowych perfumy Hugo Bossa odsłaniają przed nami męską charyzmę, ponadczasową elegancję i naturalny urok osobisty. Mężczyzna wykreowany przez Bossa wie, czego pragnie od życia i wie, że jeśli zechce, będzie w stanie spełnić swe najskrytsze marzenia.
 
Perfumy Hugo Boss Boss Bottled wyróżnia przede wszystkim oryginalny, bardzo świeży aromat, bez którego nie sposób się oprzeć w codziennych sytuacjach. Mężczyźni pokochali perfumy Boss Bottled, ponieważ mogą po nie sięgnąć o każdej porze dnia i nocy. Zapach polecany jest na codzienne wyjścia do pracy, jednak można mieć pewność, że z powodzeniem posłuży także wieczorową porą, podczas romantycznych chwil we dwoje. Twarzą kampanii reklamowej promującej perfumy Hugo Boss Boss Bottled stał się znany na całym świecie aktor, Chris Hemsworth. Perfumy Hugo Boss Boss Bottled ujęto w stylowym flakoniku wykończonym w złoto-szarej, mocno zmatowionej kolorystyce. Oryginalny design flakonika podkreślono wytłoczonym napisem Hugo Bossa i szarą, elegancką zakrętką.

OPINIE (0)

back to top