Perfumy L'amour Nr L244

Perfumy L'amour Nr L244

Perfumy L'amour Nr L244

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Kwiatowo-drzewno-piżmowy aromat, dzięki któremu już zawsze będziesz zwracać na siebie uwagę – bez względu na to, gdzie się znajdziesz. Perfumy stworzone zostały z myślą o pewnych siebie mężczyznach, zdeterminowanych w drodze do obranego celu i z przyjemnością wzmacniających swoje ego. W nutach głowy delikatnie zaczyna zaznaczać się połączenie nut rozmarynu, lawendy, neroli oraz petitgrain. Serce perfum przenosi nas o stopień wyżej i ukazuje ciepło płynące wprost z akordów szałwii muszkatołowej, galbanum jaśminu i geranium. Ciepłym dopełnieniem perfum jest baza, która rozgrzewa uwodzicielskim aromatem bursztynu, drzewa sandałowego, mchu dębowego, wetywerii i cedru.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Chanel - Egoiste Platinium

Kwiatowo-drzewno-piżmowy aromat, dzięki któremu już zawsze będziesz zwracać na siebie uwagę – bez względu na to, gdzie się znajdziesz. PER140
559,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu
Bądź prowokującym egoistą i daj się poznać jako indywidualista o iście ekstrawertycznej naturze. Perfumy Chanel Egoiste Platinum to zapach, który stanie się dla Ciebie pierwszym krokiem do osiągnięcia życiowego balansu i wewnętrznej równowagi. Niepowtarzalne połączenie nut kwiatowych, drzewnych i piżmowych wprowadza w esencję nieco paprociowy charakter, zdecydowanie zdominowany świeżością lawendy, rozmarynu, neroli i petitgrain. Serce otula męskie ciała delikatnością szałwii muszkatołowej, galbanum, jaśminu i geranium. Czystość i zmysłowość nut głębi wspaniale podkreśla esencja drzewa sandałowego, bursztynu, mchu dębowego, wetywerii i cedru.
 

Perfumy Chanel Egoiste Platinum

 
Chanel Platinum Egoiste to kolejna odsłona ekskluzywnych perfum dla mężczyzn Egoiste, po raz kolejny skomponowanych przez czołowego „nosa” marki Chanel, Jacques’a Polge’a. Tym razem mamy do czynienia z nieco bardziej zrównoważoną wersją męskiej prowokacji, synergią płynącą z siły ekstrawagancji i oryginalności. Słowo „platinum” w tłumaczeniu z języka francuskiego idealnie odzwierciedla wizerunek mężczyzny inteligentnego, błyskotliwego, pełnego elokwencji. Jego niepodważalna natura dżentelmena idealnie współgra z zamiłowaniem do beztroski i poczucia niekończących się pokładów energii, które wypełniają każdą komórkę ciała. Mężczyzna wykreowany przez markę Chanel imponuje swą wewnętrzną siłą i determinacją, by to, co odległe i nieosiągalne, znalazło się na wyciągnięcie jego dłoni.
 
Lekkość składników kwiatowych i drzewnych sprawia, że perfumy Chanel Egoiste Platitum polecane są mężczyznom przede wszystkim do noszenia w codziennych sytuacjach. Z drugiej strony piżmowa głębia zachęca ich do tego, by sięgnęli po ten zapach także wieczorową porą. Perfumy ujęto w eleganckim, minimalistycznym flakoniku wypełnionym jasną, niemal przezroczystą esencją.

OPINIE (0)

back to top