Perfumy L'amour Nr L205

Perfumy L'amour Nr L205

Perfumy L'amour Nr L205

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - wodne
Ilość

Męski, boski, mityczny - taki jest zapach silnego, ale i romantycznego mężczyzny. Kompozycja idealna zarówno na nocne wyjścia, jak i dzienną aktywność. Zapach stworzony dla zdecydowanych mężczyzn ceniących wyrafinowane połączenia woni dwóch żywiołów - ognia i wody. Kompozycja składa się w połowie z akordów morskich, chłodnych i orzeźwiających: mięta, grejpfrut, wetyweria, drzewo gwajakowe. Drugą połowę bukietu stanowią nuty drzewne i rozgrzewające: szara ambra, mech dębowy, paczula oraz liść laurowy. Zapach uwodzi i przyciąga uwagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn swoim niejednoznacznym charakterem.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Paco Rabanne - Invictus

Męski, boski, mityczny - taki jest zapach silnego, ale i romantycznego mężczyzny. Kompozycja idealna zarówno na nocne wyjścia, jak i dzienną aktywność. PER124
449,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - wodne
Ilość

Brak produktu
Niepokonany - taką aurę roztacza wokół siebie mężczyzna spryskany zapachem Paco Rabanne Invictus. Kompozycja perfum nawiązuje do świata mitologicznych, legendarnych istot. Mężczyzna Invictus to wcielenie człowieka z wielką siłą i absolutną pewnością siebie. O człowieku gotowym podjąć każde wyzwanie opowiada zapach Paco Rabanne. Invictus oznacza zwycięstwo, a mityczny zapach uosabia legendę o niezwyciężonym. Kompozycja przywołuje na myśl dwie siły, którym nie da się oprzeć: ostrą i absolutną świeżość w parze z intensywną, pierwotną zmysłowością. Słodki, seksowny, niezwyciężony. Temu zapachowi nie da się oprzeć, a swoją popularność zdobywa głównie wśród oczarowanych kobiet.
 

Paco Rabanne Invictus - Boski i niezwyciężony

 
Invictus perfumy składające się z dwóch równoważnych akordów symbolizujących dwa światy i dwa żywioły: ogień i wodę. Zapach na przemian uwalnia raz morskie, a raz rozgrzewające, drzewne wonie. Ciekawym wątkiem przy stworzeniu perfum, było przełamanie typowo męskiego zapachu poprzez dodatek akordu jaśminowy. Uczynił on zapach jeszcze bardziej orzeźwiającym i romantycznym unikatem. Invictus należy do grup perfum drzewno-morskich. W kompozycji odnajdziemy też akcent egzotyczny w postaci owocu grejpfruta. Dodanie liści laurowych czyni zapach czystym, głębokim i wyrazistym. W kompozycji znajdziemy również bogate aromaty wetywerii i drzewa gwajakowego o morskim i trwałym bukiecie. Mięta znana z właściwości chłodzących i silnie orzeźwiających, dodaje zapachowi lekkości i żywotności. Mech dębowy, szara ambra i paczula sprawiają, że zapach staje się niejednoznaczny, rozgrzewający, o silnym drzewnym aromacie. Invictus to kompozycja, która rozwija się wspaniale na skórze, obdarzając ją harmonijną, uzupełniającą się mityczną wonią.
 
W tym wibrującym zapachu mężczyzna odnajduje swoją pierwotną naturę. Dwa współgrające akordy symbolizują zwycięstwo w postaci harmonii i wewnętrznej równowagi. Nic dziwnego, że zapachowi trudno się oprzeć, ponieważ łączy dwa przeciwstawne żywioły, które na skórze tworzą boską, nieposkromioną woń.

OPINIE (0)

back to top