Perfumy L'amour Nr L204

Perfumy L'amour Nr L204

Perfumy L'amour Nr L204

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
Ilość

Składniki tworzące tę kompozycję, przypominają zmysłowy spacer po kwiecistym ogrodzie znajdującym się gdzieś na skraju lasu. Nuty znajdujące się w tej perfumetce to przede wszystkim akordy kwiatowe: wyczuwalny jest kwiat róży, gardenii, konwalii oraz frezji i narcyza. W harmonii z kwiatowymi woniami pozostają akordy drzewne: kora dębu, drzewo palmowe oraz piżmo. Akordem przełamującym zapach jest czarna porzeczka. Zapach jest uwodzicielski, intensywny i słodki. Pozostaje długo na skórze, uwalniając stopniowo linię zapachową.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Kenzo - Kenzo

Składniki tworzące tę kompozycję, przypominają zmysłowy spacer po kwiecistym ogrodzie znajdującym się gdzieś na skraju lasu. PER123
369,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
Ilość

Brak produktu
Męskie perfumy Kenzo Homme wyrażają wolność, optymizm i siłę. Zapach inspirowany jest linią morską, pachnącą bezkresnym oceanem i morską roślinnością. Kompozycja jest niekonwencjonalna i wyraża głębię męskiego charakteru. W zapachu odnajdziemy dryfujące nuty solne, drzewne, a także kwiatowo-owocowe. Perfumy Kenzo przez długi czas pozostają żywe na skórze i pozwalają cieszyć się bogatym, ewoluującym zapachem. Dodatkowo akord morskiej soli pozwala czuć się tak, jak po zanurzeniu w spokojnym, ciepłym oceanie.
 

Perfumy Kenzo Homme 100 ml - Głębia Oceanu

 
Rześkie, wodne, ozonowe - tak można opisać perfumy Kenzo Homme. Zapach Kenzo ewoluuje po upływie czasu, a także pod wpływem ciepła męskiej skóry. Co ciekawe, kompozycja będzie pachnieć inaczej w ciepłe i chłodniejsze dni. Pierwsze akcenty Kenzo Homme pozwalają zanurzyć się w iście morskich, ale niebanalnych i niejednoznacznych woniach. Zaraz po rozpyleniu i natlenieniu się zapachu poczujemy woń trawy morskiej oraz soli morskiej. W parze z nimi mocno wyczuwalny jest ziołowy akcent rozmarynu harmonizujący z ciepłem i orzeźwieniem bijącym z bergamotki. Po kilku minutach otwiera się nuta serca perfum - wyczujemy kwiatowy bukiet, na który składa się jaśmin i wyjątkowo kwiatowo-ziołowe geranium. W tej nucie odnajdziemy też ziołowo-szałwiowy akcent i rozgrzewającą, korzenną woń goździków. Nuta serca harmonijnie trwa przez kilka minut, pozostawiając kwiatową, otulającą woń na skórze. Najdłużej utrzymująca się gama zapachów, czyli nuta głowy rozpoczyna się od ziemistego cedru oraz intensywnej paczuli. Wyczuwalny jest także mech dębowy i akordy ambrowe.
 
Zapach Kenzo Kenzo Homme, pozwala przeżyć aromatyczną podróż po oceanie świeżości. Perfumy noszą się wspaniale na męskim ciele podczas cieplejszych dni, akordy osiągają wtedy swoją głębię. Jest to zapach całodniowy, odpowiedni na dzień, jak i na noc podczas każdej aktywności. Kenzo homme należą do zapachów morskich, o wysokiej jakości i długotrwałym, subtelnym aromacie. Buteleczka przypomina kształtem drewno bambusowe.

OPINIE (0)

back to top