Perfumy L'amour Nr L61

Perfumy L'amour Nr L61

Perfumy L'amour Nr L61

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
Ilość

Ta perfumetka charakteryzuje się owocowo-kwiatową kompozycją z orientalnymi i drzewnymi nutami. W pierwszych chwilach po rozpyleniu zapachu ulatnia się woń dojrzałych w słońcu cytrusów w towarzystwie kwiatu hiacynta i pikantnego czerwonego pieprzu. Następnie wyczuć można słodką wanilię w kwiecistym akompaniamencie jaśminu i irysa. Zapach uwieńczony jest przez ziemisto-drzewny aromat paczuli oraz orzeźwiającą i lekko miętową woń azjatyckiej trawy wetywerii.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Chanel - Chance

W pierwszych chwilach po rozpyleniu zapachu ulatnia się woń dojrzałych w słońcu cytrusów w towarzystwie kwiatu hiacynta i pikantnego czerwonego pieprzu. Następnie wyczuć można słodką wanilię w kwiecistym akompaniamencie jaśminu i irysa. PER64
639,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Chanel Chance to zapach, który zapoczątkował linię perfum Chance. Po całej grupie tych zapachów możemy spodziewać się akcentów bardzo kobiecych, kwiatowych, soczyście owocowych przełamanych szlachetnymi ziemistymi, lekko orientalnymi i pudrowymi aromatami. W tych perfumach znajdujemy aromat cytrusów, słodkiej wanilii i pikantnego pieprzu. Chanel Chance pojawił się na rynku w 2002 roku i do dzisiaj stoi na toaletkach kobiet z całego świata. Nic dziwnego, bo Chanel dba o kobiety, dając im szansę na spotkanie z własną zmysłowością i otwarciem się na wewnętrzne piękno.
 

Coco Chanel Chance perfumy

 
Perfumy Chance wyróżnia osobliwa kompozycja zapachów skierowana do kobiet lubiących zmienne, przechodzące przez wiele etapów zapachy. A złożoność zapachu stworzonego przez perfumiarza Chanel Jacquesa Polge polega na umiejętnym dobraniu szlachetnych składników. We flakonie perfum odkrywamy najpierw nuty głowy, które wyczuwalne są w pierwszych chwilach po rozpyleniu zapachu. Odkrywa się przed nami bukiet orzeźwiających cytrusów w towarzystwie aromatycznego kwiatu hiacynta. Pikanterii temu duetowi nadają ziarna czerwonego pieprzu, rozgrzewające i pobudzające zmysły. Nutę serca otwiera otulająca słodycz wanilii oraz akcenty kwiatów: białego jaśminu i intrygującego irysa. Bazowymi nutami perfum Chanel Chance jest ziemista, porównywalna do zapachu mchu, odżywcza paczula. Dzieło wieńczy świeży, delikatnie miętowy i orzeźwiający aromat wetywerii.
 
W wyniku przemyślanej kompozycji od Chanel dostajemy zapach słodkawo-kwiatowy z domieszką nuty orientalnej i drzewnej. Dla kogo jest zapach Chance? Dla kobiet, które doceniają zapachy zmienne, przemieniające się z trwającym długo po rozpyleniu aromatem. Chanel daje szansę na docenienie swojej zmienności i podkreślenie kobiecości poprzez różnorodne i szlachetne wonie. Nic dziwnego, że Chanel Chance zachwyca zarówno kobiece, jak i męskie zmysły - są to perfumy o mocnym, dominującym i zmiennym charakterze. Buteleczka ma oryginalny, okrągły kształt okraszony ciepłą złoto-morelową kolorystyką.

OPINIE (0)

back to top