fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L458

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewne
Ilość

Brak produktu

Paco Rabanne 1 Million Lucky

Perfumy Paco Rabanne 1 Million Lucky

Paco Rabanne 1 Million Lucky

439,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewne
Ilość

Aromatyczna historia legendarnych perfum 1 Million od Paco Rabanne zdaje się nie mieć końca. Kolejne lata mijają, a Rabanne zaskakuje nas coraz bardziej, tym razem odsłaniając przed nami magię perfum Paco Rabanne One Million Lucky, dostępne w sprzedaży od 2018 roku. Jest to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej orzeźwiających, a zarazem ekskluzywnych kompozycji zapachowych od Paco Rabanne. Perfumy łączą w sobie drogocenny aromat nut drzewnych, już w pierwszych nutach oczarowujących lekkością nut ozonowych, śliwki, grejpfruta i bergamotki. Serce wprowadza nas w stan skupienia i spokoju dzięki nutom cedru, jaśminu, miodu, orzecha laskowego raz drzewa kaszmirowego. Na koniec zaserwowano dla nas zmysłowość nut bazy, tym razem łączących w sobie ciepło paczuli, mchu dębowego, wetywerii oraz drzewa bursztynowego.
 

Paco Rabanne One Million

 
Jak pachnie szczęście? Oto pytanie przewodnie, które stało się dla Paco Rabanne motorem napędowym do stworzenia perfum 1 Million Lucky. Zapach powstał w ścisłej współpracy z Nathalie Gracia-Cetto, która doskonale wie, w jaki sposób uzależnić od siebie męskie zmysły. Perfumy Paco Rabanne to propozycja dla każdego życiowego szczęściarza – mężczyzny pewnego siebie, atrakcyjnego, odważnego i pragnącego spełnia swe marzenia, bez względu na konsekwencje. Mężczyzna ten nie boi się sięgać po to, co mu się należy, a nade wszystko kocha luksus – w każdym, nawet najmniejszym calu.
 
Perfumy Paco Rabanne 1 Million Lucky to zapach, któremu towarzyszy piękne motto przewodnie: „Żyj dokładnie tak, jak chcesz. Nie wahaj się, łap szczęście, gdy nadarza się okazja i doceniaj każdą chwilę swojego życia.”. Zapach ten zachęca nas do tego, byśmy doceniali życie, ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Perfumy wspaniale podkreślają męski charakter zarówno w ciągu dnia, jak również wieczorową porą. Całość ujęto w typowym dla całej kolekcji flakoniku, utrzymanym w platynowym wykończeniu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L458

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top