fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L47

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu

Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Perfumy Lolita Lempicka - Lolita Lempicka

Lolita Lempicka - Lolita Lempicka

349,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Woda perfumowana Lolita Lempicka Lolita Lempicka to jeden z tych zapachów, które omamią Twoje zmysły, rozgrzeją serce i pobudzą do tego, byś przypomniała sobie o najpiękniejszych latach swej młodości. Perfumy Lolita Lempicka skomponowane zostały na bazie delikatnych nut kwiatowych, owocowych oraz gourmand, które skojarzą Ci się z młodzieńczą niewinnością i szczyptą szaleństwa. Poznaj je jako czarującą mieszankę anyżu gwiazdkowatego, bluszczu oraz fiołka, która subtelnie przechodzi w słodycz wanilii oraz czereśni, delikatności irysa, zwartnicy oraz korzenia irysa. To jeszcze nie koniec – na finiszu czeka na Ciebie tajemnica intensywności głębokich nut piżma, wanilii i pralinek, fasolki tonki, wetywerii, a także białego piżma.
 

Perfumy Lolita Lempicka

 
Lolita Lempicka to marka, która z uwielbieniem nawiązuje w swych projektach do szalonych lat młodości, które stają się jedynie początkiem krętej drogi przez życie. Woda perfumowana Lolita Lempicka Lolita Lempicka to zapachowy debiut tej marki, dostępny na rynku już od 1997 roku. Za jej projektem zapachowym stoi sama Annick Menardo – perfumiarka, która od lat specjalizuje się w tworzeniu zapachów kobiecych, aczkolwiek całkowicie odmiennych od tych, które znaleźć można na perfumeryjnych półkach. Woda perfumowana Lolita Lempicka inspirowana jest wizerunkiem legendarnej lolity – młodej kobiety, która czaruje, hipnotyzuje i wzbudza zachwyt swym seksapilem. Zapachowa lolitka czerpie z życia pełnymi garściami, nie obawia się nowych doświadczeń, szaleje z miłości i oddaje się bez reszty temu, który skradnie jej serce.
 
Figlarne perfumy Lolita Lempicka Lolita Lempicka zaprojektowane zostały z myślą o tych chwilach, w których brak nam dziewczęcej radości z życia, naturalności i cieszenia się drobnostkami. Doskonale podkreślają codzienne stylizacje – przede wszystkim te na okres wiosenny i letni, który najbardziej kojarzy nam się z pierwszym młodzieńczym zauroczeniem. Bądź kobietą, która w głębi serca jest szaloną nastolatką – postaw na wyjątkowe perfumy Lolita Lempicka Lolita Lempicka!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L47

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top