fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L314

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

Lacoste Style in Play

Perfumy Lacoste - Style in Play

Lacoste - Style in Play

155,00 zł
Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Lacoste Style in Play – zapach zwycięzców, mężczyzn odważnych, pewnych siebie i zdeterminowany, by wygrywać każdego dnia, w każdej sytuacji. Perfumy w wersji czerwonej to drapieżne połączenie z pozoru niewinnych nut kwiatowych, drzewnych oraz piżmowych, które w efekcie tworzą piorunującą mieszankę, idealną dla mężczyzny na miarę XXI wieku. Nuty głowy otwierają przed nami owocową eksplozję nut zielonego jabłka i tui, by przejść za moment w pikanterię nut serca – sosny, jaśminu oraz cedru. Dopełnieniem niepowtarzalnego aromatu perfum Lacoste jest baza zaprezentowana w postaci nut paczuli, wetywerii oraz białego piżma.
 

Perfumy Lacoste Style in Play

 
Perfumy Lacoste Style in Play dostępne są na rynku od 2004 roku jako projekt Annick Menardo, jednej z najsłynniejszych światowych projektantek perfum. Jej głównym celem było dobranie składników zapachowych w takich sposób, by pozwolić mężczyźnie poczuć się zwycięzcą. Dzięki tym wyjątkowym perfumom męskie ciało staje się gotowe do podjęcia każdego pojedynku w życiu – tego niezwykle ważnego i trudnego, jak również tego, z którym zmierza się na co dzień. Dzięki perfumom Red Style n Play zyskujemy niepowtarzalny koktajl zapachowy, który idealnie odzwierciedla męską drapieżność i brak skrępowania w każdej sytuacji.
 
Perfumy Lacoste Red Style in Play jest kultowym zapachem dla mężczyzny, który nie idzie na żadne kompromisy, jest odważny i uroczy dzięki swej charyzmie. Nigdy się nie poddaje i z z pewną dozą dystansu przyjmuje porażki, które traktuje jako nieodłączny element swojego życia. Mężczyzna ten prowadzi aktywny tryb życia, w związku z czym potrzebuje orzeźwiającego zapachu, który towarzyszyć mu będzie podczas codziennych aktywności. Perfumy Lacoste świetnie sprawdzą się zatem w sytuacjach codziennych – w drodze do pracy, na spotkaniu ze znajomymi lub treningu na siłowni. Dopełnieniem całej kreacji zapachowej jest oryginalny flakonik w soczystym kolorze czerwieni, świetnie nawiązujący do nazwy esencji.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L314

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top