fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L297

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: cytrusowo - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Lacoste – Challenge

Perfumy Lacoste – Challenge

Lacoste – Challenge

155,00 zł
Pojemność: 90ml
Kategoria zapachu: cytrusowo - aromatyczne
Ilość

Nie bój się podejmować nowych wyzwań – stań się jeszcze lepszą wersją samego siebie i daj się uwieść nutom cytrusowo-aromatycznym, które wypełniają perfumy Lacoste Challenge. Ten wyjątkowy zapach z 2009 roku sprawia, że mężczyzna odkrywa w sobie głęboko skrywany potencjał i zaczyna zachwycać duszą prawdziwego zdobywcy. Lekkie, orzeźwiające nuty głowy skrywają w sobie aromat cytryny amalfi, tangeryny oraz bergamotki. Serce wprowadza w męskie ciało pewną dozę ekscytacji, którą idealnie odzwierciedla esencja lawendy. Wyrazistość perfum Lacoste podkreślona została uwodzicielską bazą, którą reprezentuje aromat zmysłowego drzewa hebanowego i drzewa tekowego.
 

Perfumy Lacoste Challenge

 
Lacoste Challenge należy do tych perfum, po które warto sięgnąć przede wszystkim w zwykłych, codziennych sytuacjach. Zapach zbombardowany został energią i świeżością, która wyzwala w mężczyznach pokłady optymizmu i radosnego usposobienia do tego, co nas otacza. Mężczyzna wybierający perfumy Challenge oczarowuje duszą żądnego przygód wędrowca, który wciąż poszukuje swojego miejsca na ziemi. Z przyjemnością podejmuje nowe wyzwania i czeka na to, co przyniesie mu życie. Challenge to perfumy idealne dla sportowca – amatora i zawodowca, który wciąż pozostaje w ruchu, a przy tym zawsze pragnie czuć się świeżo i komfortowo.
 
Męskie perfumy Lacoste Challenge to zapach odpowiedni do noszenia na co dzień, znakomicie współgrający ze sportowymi stylizacjami, noszonymi przede wszystkim w zwykłych, codziennych sytuacjach. Mężczyźni lubią po niego sięgać podczas porannego joggingu, wieczornego wyjścia na siłownię, jak również beztroskiego spotkania ze znajomymi. Godnym uwagi elementem perfum Lacoste jest ciekawie zaprojektowany flakonik, który swym oryginalnym kształtem imituje rączkę od rakiety tenisowej. W doskonały sposób podkreślono tu jasną, żółtą kolorystykę buteleczki i czarną, smukłą zakrętkę z logo marki Lacoste.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L297

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: cytrusowo - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top