fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L53

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

Beyonce Heat

Perfumy Beyonce - Heat

Beyonce - Heat

246,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Nutami, które odkrywają się pierwsze w zapachu Beyonce Heat, są aromaty kwiatu orchidei i magnolii, a także kwiat pomarańczy i kwiat brzoskwini. Nuty serca otwierają słodkie wonie migdału i nektaru z wiciokrzewu. Bazę zapachu stanowi słodki tonkowiec wonny, aromaty piżmowe i ambrowe.
 
Perfumy Beyonce Heat to jeden z kilku zapachów sygnowany nazwiskiem tej znanej artystki.
 

Perfumy Beyonce Heat

 
W tym wydaniu dostajemy perfumy ciepłe i słodkie. Aromaty świeżych i zmysłowych kwiatów łączą się ze zdecydowanymi nutami piżmowo-drzewnymi. Heat kojarzą się z rozgrzanym ciałem ubranym w urzekający i odważny zapach. Orientalne i drzewne akcenty zapachowe będą idealne dla poszukiwaczek rozżarzonych zmysłowością aromatów. Zapach, który prezentuje Beyonce, jest ukryty w piramidowym czerwono-złotym flakoniku. Wonie nadają kobiecie powabu i czaru, a zapach przekształca się na skórze i uwydatnia swoje nuty pod wpływem ciepła. Przygoda z aromatami zamkniętymi we flakonie Beyonce Heat będzie wyjątkowym doznaniem pełnym ciepła, miłości i zmysłowej siły.
 
Nuty głowy zapachu perfum Beyonce Heat to dominujące kwiatowe akcenty: znajdziemy we flakoniku wonie intensywnej magnolii, subtelnej orchidei oraz słodycz kwiatu brzoskwini. Nuty te wprowadzają światło i ocieplają. Neroli, czyli kwiat gorzkiej pomarańczy stanowi mocny akcent nuty głowy. Jego aromat oddziałuje pozytywnie na emocje, rozgrzewa ciało i rozpala zmysły. Nuta serca emanuje słodyczą pochodzącą z migdałów, a nektar wiciokrzewu nadaje tej nucie esencjonalność i wyjątkowość. Wiciokrzew pachnie intensywnie i efektownie, należy do grupy silnych roślin pnących. Bazowe nuty zapachu stanowią nietypowe połączenie ziemistych i ciepłych aromatów o zapachach piżma oraz ambry. W tej nucie wyczuwalny jest także tonkowiec wonny. Ta roślina fasolowa pochodzi głównie z Ameryki Południowej i ma charakterystyczny, słodki aromat. Perfumy Heat zamyka akcent, którego w perfumiarstwie nie używa się tak często, jak innych składników. Warto wypróbować na sobie zapach perfum sygnowany przez Beyonce dla jego oryginalnego i niespotykanego akcentu oraz dla zmysłowego, dogłębnego zapachu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L53

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top