fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L417

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Armani – Code Profumo

Perfumy Armani – Code Profumo

Armani – Code Profumo

459,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Jeżeli poznałeś już legendarne perfumy Armani Code, to ich odświeżona wersja również powinna Cię zauroczyć. Poznaj Armani Code Profumo – zapach współczesnego dżentelmena, który imponuje kobietom siłą, zmysłowością i atrakcyjnością. Perfumy Code Profumo opracowano na bazie najsilniejszych składników zapachowych – nut orientalnych i przyprawowych, które wręcz idealnie nawiązują do motywu wieczorowego smokingu. Magnetyczna siła przyciągania zaczyna działać na nas już od pierwszych kropel, w których króluje wyrazistość kardamonu oraz świeżość mandarynki i zielonego jabłka. Serce rozpromienia męskie ciało esencją delikatnej lawendy, kwiatu pomarańczy oraz gałki muszkatołowej. Całość zdominowana została jednak uwodzicielską bazą, na którą składa się aromat bursztynu, skóry oraz fasolki tonki.
 

Perfumy Armani Code Profumo

 
Armani Code Profumo to najbardziej elegancka i luksusowa odsłona perfum z serii Armani Code, stworzona w 2016 roku przez Antoine Maisondieu. Sekret sukcesu tego zapachu tkwi przede wszystkim w jego doskonałej trwałości (profumo, czyli po włosku „perfumy wyróżniające się długą trwałością”). Dzięki temu każdy mężczyzna może cieszyć się nim od rana do nocy – bez względu na to, gdzie jest, co robi i jakiego efektu oczekuje. Perfumy Code Profumo świetnie podkreślają męską siłę i elegancję, stając się tym samym wprost idealną bazą do każdej stylizacji wieczorowej.
 
Męskie perfumy Armani Code Profumo to zapach, który wspaniale odzwierciedla najbardziej intymne momenty pomiędzy kobietą a mężczyzną. Ich pierwsze spojrzenie, blask w oczach, hipnotyzująca magia przyciągania – Armani doskonale wie, w jaki sposób sprawić, by chwile romantycznych uniesień stały się jeszcze bardziej wyjątkowe. Twarzą kampanii reklamowej promującej perfumy Armani Code Profumo stał się znany, amerykański aktor Chris Pine. Dodatkiem do całej kreacji zapachowej jest smukły flakonik w ciepłej tonacji, łączącej w sobie elementy złota i ciemnego brązu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L417

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top