Przeglądana kategoria:

Viktor & Rolf / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Perfumy L'amour Nr L34
Viktor & Rolf - Flowerbomb

Damskie perfumy eksplodujące intensywnością najdoskonalszych aromatów kwiatowych, które zostały delikatnie wplecione w zmysłową sensualność nut Orientu. Perfumy przyjemnie otulają kobiece ciała, pozwalając im poczuć się nie tylko seksownie i atrakcyjnie, ale przede wszystkim spokojnie i bezpiecznie. Na początek Twoje ciało muśnie kojąca esencja bergamotki, herbaty oraz osmantusa, przechodząca dalej w gładkość jaśminu, kwiatu afrykańskiej pomarańczy, frezji, róży oraz orchidei. Aromatyczną wisienką na torcie stała się rozgrzewająca mieszanka piżma oraz paczuli. PER280
15,99 zł PLN

15,99 zł - 33ml

Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Perfumy damskie Viktor & Rolf

 
Viktor & Rolf – holenderski duet projektantów, którzy z powodzeniem działają na rynku modowym od ponad 20 lat. Tym, co ich wyróżnia, to połączenie stylu haute couture z zamiłowaniem prowokacji i szokowania niecodziennymi projektami. Z biegiem lat marka Viktor&Rolf postanowiła wkroczyć do świata perfum, czego efektem jest wypuszczenie do sprzedaży perfum Flowerbomb z 2004 roku. Ich nazwa, aromat, ogólna stylistyka – wszystko to idealnie łączyło się z ostatnią wiosenną kolekcją modową o tej samej nazwie, która przyniosła sukces marce Viktor & Rolf.
 

Perfumy damskie Viktor Rolf - bądź kobietą, której nie sposób się oprzeć!

 
Perfumy damskie Viktor & Rolf to zapachy nieoczywiste, niejednoznaczne – wręcz niemożliwe do określenia ich w konkretnych ramach stylistycznych i aromatycznych. Z jednej strony lekkie, orzeźwiające i przyjemnie musujące, z drugiej zaś energetyzujące i odurzające. Za sukcesem oryginalnych perfum Flowerbomb poszły kolejne kompozycje zapachowe – Flowerbomb Black Sparkle, czy tez Flowerbomb de Paris.
 
Perfumy Viktor&Rolf dedykowane są tym kobietom, które wiedzą, czego pragną od życia, i wiedzą, w jaki sposób wyróżnić się w tłumie. Kobiety uwielbiają po nie sięgać w codziennych sytuacjach, przede wszystkim w okresie jesiennym i zimowym. To właśnie wtedy potrzebują szczypty pozytywnej energii i radości, która towarzyszyć im będzie przez cały dzień. Mistrzostwo aromatów wspaniale połączono z oryginalnym designem buteleczek, które przedstawiają ręczny granat – symbol energii, przebojowości, charyzmy i gotowości do podejmowania zupełnie nowych wyzwań.
back to top