Przeglądana kategoria:

Jimmy Choo / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Perfumy L'amour Nr L1
Jimmy Choo EDP

Zapach perfumetki jest uwodzicielski, magiczny i tajemniczy jak opowieści Szeherezady. Orient, słodycz i natura przeplatają się w tym oryginalnym zapachu. Kobiecość ma wiele oblicz, tak jak wonie perfumetki, które uwalniają się stopniowo dzięki różnym nutom zapachowym. Zapach jest zawsze przy Tobie dzięki kompaktowemu kształtowi i pojemności. Daj ponieść się naturze zmian, używając na co dzień różnych zapachów. W tym przypadku nutą głowy są nuty zielone, nuty serca to toffi i orchidea tygrysia, zaś nuta bazowa to paczula. PER250
17,99 zł PLN

17,99 zł - 33ml

Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Jimmy Choo perfumy damskie

Dom mody Jimmy Choo to najlepszy dowód na to, że miłość do mody i nienagannego stylu można połączyć z zamiłowaniem do łączenia nietypowych składników zapachowych. Jimmy Choo jest jednym z najbardziej cenionych projektantów butów na świecie, po którego produkty sięgają znane osobistości z branży modowej, filmowej, muzycznej i nie tylko. Jego projekty od lat zachwycają najwyższą jakością, mistrzowską precyzją wykonania i miłością do nieskazitelnego, oryginalnego piękna. Z biegiem lat serce włożone w projekty obuwia Jimmy Choo przeniósł na niepowtarzalne projekty zapachowe, które po dziś dzień cieszą się uznaniem na całym świecie.
 

Jimmy Choo – perfumy damskie warte grzechu

 
Perfumy Jimmy Choo to najlepszy sposób na to, by odsłonić pełnię kobiecego i męskiego charakteru, podkreślenie naturalnego czaru i dodanie sobie pewności siebie w niemal każdej sytuacji. Perfumy damskie Jimmy Choo uwodzą kwiatową świeżością i delikatnymi akordami, które wyzwalają w kobietach dziewczęcą naturalność i subtelność. Wybierane jako dodatek do codziennych stylizacji stają się znakiem rozpoznawczym każdej radosnej i spontanicznej kobiety.
 
Jimmy Choo perfumy damskie to zapachy nowoczesne i pełne energii, dające możliwość rozkoszowania się ich lekkością i świeżością każdego dnia. Odważne połączenia mocnych, energetyzujących składników zapachowych sprawia, że każdy dzień nabiera intensywnych kolorów, a utracone chwile szczęścia i radości stają się znów na wyciągnięcie kobiecej dłoni. Dzięki perfumom Jimmy Choo damskim Twoje życie jest znów w Twoich rękach!
back to top